Prouč koupit Duxy

 

Zdravotní a rehabilitační obuv DUX

V ordinaci rehabilitace a lymfologie Trutnov (Rehatrutnov.cz) doporučujeme pro domácí nošení obuv vyrobenou z materiálu DUFLEX. Zejméma pro pacienty s patní ostruhou nebo bolestmi kloubů je chůze v této obuvi velkou úlevou. 

V případě pokleslé klenby je výhodou vyklenutá podpora plosky. U typu Duxilette a Premium je speciálně pro patu upravena vyměkčená zadní část obuvi.

 

Chůze v obuvi DUX se dá přirovnat k chůzi po čerstvě posekaném trávníků. Stejně blahodárný vliv jako chůze po trávě, hlíně nebo písku naboso, má na naše chodidla a páteř obuv DUX, vyrobená z lehkého materiálu Duflex.

 

Dopřejete rádi své noze luxus měkkosti a pohodlí?


Pokud hodně chodíte nebo stojíte, měli byste uvažovat nad velmi zajímavým materiálem, který vyvinul německý výrobce obuvi Chung Shi 

 

Tato relaxační a rehabilitační obuv DUX je vyrobena z materiálu DUFLEX, který má ojedinělé viskoelastické vlastnosti.
Právě použitý materiál DUFLEX odlišuje boty DUX od ostatních tvarově podobných výrobků.

 

  • Díky použitému materiálu obuv dokonale tlumí / absorbuje otřesy a poskytuje tak úlevu přetíženým kloubům pohybového aparátu.
  • Díky pocitu mírné nestability, nutí tělo k vyrovnání vzpřímeného postoje a k jeho opakovaným korekcím, což se dobře odráží na svalstvu a šlachách dolních končetin.
  • Chůze v obuvi vyrobené z materiálu Duflex minimalizuje únavu a pocity těžkých nohou. 
  • Dostatečný prostor pro prsty snižuje riziko vzniku HALUX VALGUS.

 

Jak ukázaly výsledky testování německého časopisu ÖKO -TEST (07/2008), materiál DUFLEX je ojedinělý i tím, že z něho nedochází k uvolňování karcinogenních látek které mohou pronikat do těla přes pokožku nohou.

Test obuvi DUX