Reklamace/vrácení zboží

Výměna nebo vrácení zboží.

Nemáte z dodaného zboží radost a chcete jej do 14 dnů vrátit? Nebo je poškozené? Nebo vám nesedí velikost a chcete ji vyměnit? Je to jednoduché.

Vytiskněte a vyplňte náš formulář pro odstoupení od kupní smlouvy nebo výměnu. Formulář stahnete na tomto odkazu: Reklamační formulář

Nezapomeňte vyplnit číslo účtu pro případné vrácení peněz.

Při výměně nebo vrácení zboží je nutno vrátit nepoškozené zboží, bez známek užívání a s visačkami v původním nepoškozeném obalu.

Vracené zboží zabalte do balíčku spolu s vyplněným formulářem, balíček zabalte a odneste na nejbližší poštu. Na poště vyplníte podací lístek a odešlete na adresu: 

Jiří Robinson Roup

Bulharská 61

Trutnov

541 01

Jakmile se balíček vrátí k nám, zkontrolujeme jej a pošleme peníze za vrácené zboží zpět vám na účet v co nejkratší době. Pokud se bude jednat o výměnu zboží, bude odesláno ihned jakmile bude k dispozici.

Pokud vrácené zboží nebude v původním balení a s originální vysačkou, musíme naúčtovat manipulační poplatek ve výši 50 Kč

Při výměně zboží udělejte vždy novou objednávku na nově požadované zboží, tím dojde k jeho rezervaci. Do poznámky objednávky uveďte, že se jedná o výměnu se započítáním vratky. Požadované zboží na výměnu z nové objednávky vám zašleme až po obdržení balíčku s vámi zaslaným zbožím na vrácení.

Pokud do poznámky neuvedete, že se jendá o výměnu, tak vám bude zboží expedováno jako při normální objednávce. Nebude se čekat na vrácení zboží. Vrácené zboží se bude řešit stejně jako při častečném odstoupení od smlouvy.

V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte na telefonním čísle +420 721 253 254 nebo emailem: obchod@duxy.cz